הפולשים האפריקאים של נסראללה

יכול להיות שחבר מועצת העיר תלאביב מנסה להזהיר את ראש הממשלה מפלישה אפריקאית מאסיבית לישראל בהוראת נסראללה ובביצוע בדואים יוצאי צבא?

שלמה מסלוואי, חבר מועצת העיר תלאביב, ועו"ד דוד עובדיה, שניהם מראשי "ועד הפעולה נגד מסתננים1", שלחו מכתב לראש הממשלה, בדרישה שיכריז על מצב חירום לאומי בדרום תלאביב. העיר תחת פלישה, זה לא צחוק.  

המכתב פורסם באתר הקהילתי של שכונות דרום תלאביב, כחלק מסקירת הפעילות בנושא המסתננים, אבל מסלוואי ועובדיה חתומים עליו כועד נגד מסתננים, לא כנציגי שכונות דרום תלאביב באשר הן2.

מסלוואי ועובדיה מזכירים את הפגיעה באיכות החיים של התושבים הותיקים בשכונות דרום תלאביב, עליית מחירי הדירות, פגיעה בתעסוקה, ובעיות רפואיות. חלק מהדברים שהם אומרים בהחלט ראויים לתשומת לב, גם אם ניתן היה לנסח אותם בקצת פחות שנאה, אבל חלקם כוללים מידה מכובדת של הסתה, וכן כמה המצאות פרועות (“פליט הוא מי שהוכרז ע"י האו"ם כפליט ולא אחרת". יש עו"ד שחתום על הדבר הזה. אני תוהה אם זו רמת הידע המשפטי שהוא מפגין גם בתיקים בטיפולו המקצועי).

הדברים האלו נדחקים לשוליים. גולת הכותרת של המכתב, ללא ספק, היא חשיפת קונספירציה ערביתמוסלמיתאפריקאית חוצת גבולות לפלישה נרחבת לישראל כדי לפגוע בריבונותה.

[הטקסט המודגש במקור, הסימונים בקו תחתון הם שלי, מ"נ]

"מי בדק, מי הגוף או הארגון העומד מאחורי הפלישה למ"י? (לא ייתכן שהפלישה אקראית) משום שהפולשים מגיעים מאזורים שונים באפריקה3 => משמע שמישהו מארגן אותם להיכנס לארץ, ומשהו "מרוויח מכך".

לא ייתכן שהפלישה אקראית. למה? ככה. הם באים ממדינות שונות. פתאום קם אפריקאי בבוקר ומחליט שהוא פליט ומתחיל ללכת. אני תוהה אם זה אותו ארגון שמכניס מהגרים ממדינות שונות לאנגליה, גרמניה וקנדה, או שלשם ההגירה פחות מאורגנת. וכדאי לשים לב שהחלופות הם "אקראי" או "מאורגן", אין שומדבר נוסף. באפריקה לא חסרות מדינות במצב דפוק, ישראל בסה"כ במצב טוב, ויש אליה גישה יבשתית מאפריקה. שומדבר כאן לא "אקראי".


ממה שאנו רואים, מדובר בפלישה מאורגנת, מה שמוביל למסקנה שיש ארגון רב עוצמה ורב כסף העומד מאחור הפלישה וממן בכסף רב […]

המסקנה הנובעת: יש גורם העומד מאחורי הפלישה ואותו גורם אינו מידיד מדינת ישראל, ומטרתו לפגוע בצביון הלאומי של מדינת ישראל וביושביה היהודיים.

כידוע, הנחת המוצא היא כי מתחת לכל אבן שלא הרימו מסתתר תמנון עשיר, חשאי וחורש רע, ואם היו בודקים, כנראה היו מוצאים אותו. בטח פחדו להרים את האבן כי ידעו שהוא שם.


לפני מספר שנים שידר נסראללה באחד השידורים למאמיניו ואמר ברוח הדברים הבאים; היות ולא ניתן לנצח את ישראל בכלי נשק, יש לבחון דרכים חדשות ומתוך מכלול דבריו ניתן היה להבין שהוא מתכוון לדרכים דמוגרפיות וכלכלית, וכנראה התכוון אז להצפת ישראל בערבים /מוסלמים כדי לפגוע במרקם העדין של מדינת ישראל ובתשתיותיה והנה תוצאות דבריו בפנינו.

כמה דברים על הפסקה הזו:

 • ישראל גיבורה וחזקה. אי אפשר לנצח אותה בכבוד, בנשק, ולכן צריך לפנות לדרכים נכלוליות, עקומות (ואולי, לא גבריות). הטריק הכי עתיק לדיסוננס בין "בלתי מנוצח" ו"קמים עלינו לכלותנו".
 • כמה ממבקשי המקלט מוסלמים? כמה ערבים? כמה מהם, בעצם, מקשיבים לנסראללה? זה משנה בכלל? מוסלמים וערבים זה אותו דבר, או דומה עד כדי קו מפריד. ניואנסים זה לחלשים. ערבים זה שם גנרי לעמלק.
 • מסלוואי ועובדיה לא כותבים שהגירה של אפריקאים לישראל היא "דוגמא" לדבריו של נסראללה אלא שזו "תוצאה" של דבריו. חיפשתן חוליה מקשרת בין נסראללה ואסמארה? הנה היא.

מהסיפורים ששמענו, מסתבר שבשנים הראשונות לפלישה חדרו אלפי פולשים ישירות לערים הקרובות לגבול וזאת מבלי שעברו הליכי רישום ולכן למעשה אין נתונים אמיתיים על כמות המסתננים ואיננו יודעים את שמותיהם ולכם "הם" בבחינת "שקופים". גם שמנו לב שבקבוצות הראשונות של הפולשים, הגיעו רק צעירים בטווח הגילאים 17-30 ואנו סבורים שהללו הם שהכינו את התשתית לקליטת הבאים אחריהם. מבוקש לציין, שרבים מהפולשים הראשונים שלא עברו רישום,קיבלו סיוע מבדואים(בניהם יוצאי צ.ה.ל ) הם סיעו להם לחדור ישירות לערים כמו אילת ובאר שבע ומשם פוזרו לישובים שונים וחלקם הגיעו לדרום ת"א, בכדי שלא "לנקר עיניים" = היד המכוונת בתהליך הפלישה.

סיפורים? אין מידע על הדברים האלו? אין דו"חות של המדינה, שבודקת כמה זרים יש ואיפה הם?
הבדואים הם היד המכוונת בתהליך הפלישה? בדואים בישראל? בסיני? יש שמות? זה משנה בכלל? ערבים זה ערבים, לא? אפילו אם קיבלנו אותם ונתנו להם לשרת בצבא, הם מנסים להרוס אותנו. אי אפשר לסמוך על ערבים.

בנוגע לכמות האמיתית של הפולשים שפלשו לישראל. כנראה שאין אדם היודע את הכמות האמיתית של הפולשים.משום שבפועל כמות הפולשים גדולה מהכמות הרשומה או המוערכת של הרשויות ויש סברה שהכמות הנכונה גדולה פי 5 לפחות, משמעות הדבר שמדובר במספרים קריטיים למאזן הדמוגרפי ולביטחון מדינת ישראל ולריבונותה כיהודית."

לרשות האוכלוסין יש רשימות תקופתיות של זרים בישראל, ספורות ברמת הפרט הבודד. נניח שפיספסו שנייםשלושה פה ושם, אבל פי חמש? בערך 200 אלף איש הסתננו לישראל בלי ששום רשות ביטחונית תעלה עליהם בשום שלב? זה הגבול עם מצרים במצב כ"כ קשה, או שהבדואים האלו שהיו בצבא פשוט ממש ממש טובים? הסברה הזו, יש לה מקור יותר אמין מטוקבקים בויינט?

היות וכנראה שיש ארגון רב עוצמה העומד מאחורי הפלישה יש לקחת בחשבון שיתכן ובין הפולשים חדרו גם פליליים (כמו רוצחים, אנסים) וייתכן שחדרו וייתכן אף שבניהם אנשי אויב רדומים(חיזבאללה ודומיהם) כ"גייס חמישי" שעשויים לקום עלינו מתוכנו ולפגע בנו ביום שיקראו לדגל – ודיא לחכימא ברמיזה.

"וְהָיָה כִּיתִקְרֶאנָה מִלְחָמָה וְנוֹסַף גַּםהוּא עַלשֹׂנְאֵינוּ, וְנִלְחַםבָּנוּ, וְעָלָה מִןהָאָרֶץ.”

כנראה שעד עכשיו לא שנאו פה אפריקאים מספיק, והגיע הזמן לעבור מאימת ה"הסתננות" לאימת ה"פלישה". פלישה שמצדיקה מצב חירום לאומי, בלי לחשוש ממה שיגידו מדינות העולם. אין ספק שזה פתרון אלגנט ברמת תער אוקהם. כל הבעיות מקורן באויבי ישראל, וכל אויבי ישראל קשורים זה לזה, ובראשם נסראללה. אחמדינג'אד, בואו נודה בזה, היה יכול להיות קצת אוברקיל. ונסראללה הוא פנים אנושיות ל"טרור" (ומכאן שירים ומשחקי מחשב ב"כיכובו"). המכתב הזה הוא חלק ממהלך להגדיר מהגרים ומבקשי מקלט כארגון טרור או כזרוע המבצעת שלו, בלי שיעשו שום דבר מסוכן, אלים או לא חוקי, פשוט מעצם היותם מהגרים. האם זה משכנע אותי? לא ממש, ואני בספק אם זה משכנע אתכן. אבל אנחנו לא קהל היעד. ובשביל מי שכן קהל היעד "הסודאנים הם טרוריסטים בשליחות נסראללה" זה די קליט. ביחס לארגוני טרור, כידוע, כל האמצעים כשרים. מה זה כבר להחזיר לאפריקה או לכלוא באוהלים בנגב. שיגידו תודה שלא מפציצים אותם מהאוויר.

1נדמה לי שועד הפעולה הזה מחליף שם מדי פעם, זה השם שמוזכר במכתב.
2יייתכן שההבהרה הזו תחסוך לי כאב ראש עתידי – זו לא ביקורת על שכונות בדרום תלביב או על תושביהן. מסלוואי; עובדיה; ועד לפינוי מסתננים. אני בטוחה שהם לא היחידים בישראל שמאמינים בקונספירציה המופרעת הזו (נדמה לי שיש לי אחד כזה כאן בבלוג), אבל למיטב ידיעתי הם לא מייצגים אף אחד מלבד עצמם במכתב הזה.
3בסיום המכתב יטענו המחברים ש"לפולשים יש יבשת שלמה". איך זה מסתדר, לא יודעת.
פוסט זה פורסם בקטגוריה הגירה, פופוליזם. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

5 תגובות על הפולשים האפריקאים של נסראללה

 1. ארך אפיים הגיב:

  אז מתי בדיוק אפשר להתחיל להשוות?

  • interspem הגיב:

   אמא, המותר להשוות?

   כן, עכשיו כבר מותר, כבר מותר.

   כי על ארץ רבה וגדולה
   לא תפריע לך שום ממשלה.
   שום פרמייר או מיניסטר עם תיק
   לא יצעק: השוואות להפסיק!

   ועכשיו כבר מותר להשוות.

   [זו לא הייתה עמדתי בעניין השוואות, אבל לא יכולתי להתאפק]

   • ר.בקצה הגיב:

    היכן תגובתי בעניין הפוגרום שנערך במסתננים בישוב הערבי כפר-מנדא ותגובתו, או בעצם אי-תגובתו, הצבועה של המיעוט הנאוריסטי לפוגרום הנ״ל?

 2. ר.בקצה הגיב:

  בוא נתחיל בכפר מנדא, מה דעתך?
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4242268,00.html

  או שבמיעוט הנאוריסטי לא מתעסקים עם ערבים?

 3. ר.בקצה הגיב:

  ראו זה פלא-
  בחודש יולי פלשו לישראל רק 268 מסתננים, לעומת 928 בחודש הקודם ו-2031 בחודש מאי.
  http://www.piba.gov.il/SpokesmanshipMessagess/Pages/july_2012.aspx

  נו, אז מה יום מיומיים?
  מסתבר שממשלת ישראל החליטה להפסיק את ההסעות המאורגנות של המסתננים לתל אביב ולשאר מרכזי הערים ולהשאירם במעצר.
  "רגע", שואל הקורא התמים, "מה אכפת לאדם שנמלט על חייו אם מסיעים אותו לתל אביב או לא? הרי מספיק לו שימצא מחסה בטוח וקורת-גג, אחת היא אם מדובר במעצר, מחנה אוהלים או חורבה בתל-אביב"
  אלא ש"הפליטים המסכנים" הם לא באמת פליטים ומעולם לא היו.
  מדובר הרי במסתנני עבודה – ולכן כשחבריהם הודיעו להם בטלפון שהפסטיבל נגמר, הם פשוט החליטו לא לבוא.

  ומה אומרים במיעוט הנאוריסטי על הנתונים הללו? נו, מה אומרים?

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s